Resultater fra 830Cup i Judo,
Norgescup Kongsberghallen 29.10.2011

U15J-44
1. Alexsandra NORDTUN JK Stord
2. Alisia B. ANDERSSEN Stavanger JK
U15J-57
1. Michelle HAREFALLET Fredrikstad KSK Judo
2. Elise BØRTVEIT JK Stord
3. Maria SANCHEZ Renshinkan
U15G-38
1. Johan-Fredrik HEFFERMEHL Ippon JK
2. Odin KRAFT Stavanger JK
U15G-42
1. Kornelius EILERTSEN Sande SSK Judo
2. Amadeusz NOWOTYNSKI JK Stord
3. Simon SVANE Stavanger JK
3. Sigurd BOTOLFSEN Ringerike Judoklubb
5. Ahmed YAHIA NJJK
U15G-46
1. Andreas NEDAL KVÆRNSTUEN Asker JC
2. Martin BØRTVEIT JK Stord
3. Tor BRODTKORB Ippon JK
4. Sebastian BRUVOLD Sande SSK Judo
U15G-50
1. Miquel CABRER Renshinkan
2. Julian JØRGENSEN Bodø JC
3. Siawash NAQIBI Sande SSK Judo
3. Johannes FJELDSÅ Bodø JC
5. Simon YPMA Sofiemyr JK
5 Tormod LANG Oslo JK
U15G-55
1. Børge PAHLM BK Judo
2. Aleksander AUSETH Ippon JK
3. Jesper GRUDE Ippon JK
U15G-60
1. Snorre SKØYEN NIELSEN Oslo JK
2. Nam THIEN VO Oslo JK
3. Bjørn BRODTKORB Ippon JK
U15G-66
1. Jonas BRÅTHEN Larvik JK
2. Thor Magnus SAGA Larvik JK
     
 

U15G+66

1. Ole KALLERUD Ippon JK
2. Edvard LERVIK Ippon JK
     
U17J-48
1. Synne ANDERSSEN Sandnes JK
2. Trine TVINERHEIM JK Stord
     
U17J-57
1. Neus POU Renshinkan
2. Michelle HAREFALLET Fredrikstad KSK judo
3. Hanna UTSETH BK Judo
3. Rebecca TVINERHEIM JK Stord
U17G-46
1. Jon LAUGEN Ringerike Judoklubb
2. Åsmund BOTOLFSEN Ringerike Judoklubb
3. Johan Fredrik HEFFERMEHL Ippon JK
U17G-50
1. Miquel CABRER Renshinkan
2. Johannes FJELDSÅ Bodø JC
3. Tørres KJEKA JK Stord
3. Tormod LANG Oslo JK
5. Julian Jørgensen Bodø JC
U17G-55
1. Aleksander AUSETH Ippon JK
2. Pau RODRIGUEZ Renshinkan
3. Morten STENERSEN JK Stord
3. Jesper GRUDE Ippon JK
U17G-60
1. Sture AURSNES Ippon JK
2. Frøystein P. SMEDSRUD BK Judo
3. Jan Roger STRØM Steinkjer JK
4. Daniel HAUGEN Larvik JK
U17G-66
1. Jonas MØLLER Ippon JK
2. Jan Robin SÆBØ JK Stord
3. Jonas BRÅTHEN Larvik JK
3. Thor Magnus SAGA Larvik JK
U17G-81
1. Manuel SANCHEZ Renshinkan
2. Petter AUSTAD Ippon JK
3. Ola N. FARUP Bodø JC
3. Ole KALLERUD Ippon JK
5. Mats RAVLER HALVORSEN Larvik JK
U20D-52
1. Synne ANDERSSEN Sandnes JK
2. Rebecca TVINERHEIM JK Stord
U20D-63
1. Rikke BUGGE Sofiemyr JK
2. Cecilie BOLANDER Ippon JK
3. Patricia SANCHEZ Renshinkan
4. Neus POU Renshinkan
U20H-55
1. Børge PAHLM BK Judo
2. Simen RAMBERG SØIA BK Judo
U20H-60
1. Sigve ÅRNES Ippon JK
2. Sture AURSNES Ippon JK
3. Frøystein P. SMEDSRUD BK Judo
4. Jan Roger STRØM Steinkjer JK
U20H-66
1. Jonas MØLLER Ippon JK
2. Marius JACOBSEN Nesodden JK
3. Matias KOLLERUD Krokstad JK
U20H-73
1. Manuel SANCHEZ Renshinkan
2. Jørgen RUIZ GARCIA Levanger JK
3. Ramyar IZADI Nesodden JK
3. Sander BERLI Ippon JK
5. Ola N. Farup Bodø JC
U20H-90
1. Farrukh ZOITOV Ippon JK
2. Alexander GÅRD Ippon JK
3. Adrian T. NILSEN Krokstad JK
3. Nazar Ali NAZARDAD NJJK
5. Iver NESBØ FINANGER Levanger JK