Etter at alle påmeldinger er kommet inn har vi nå følgende tidsskjema:

Tidsskjema

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deltagerliste. Nedenfor er forventede klasser markert med mellomrom, Her kan det bli endringer pga strykninger og annen innveid vekt enn den som er gitt ved påmeldingen. Dette er ikke gjort for U15, siden vi her prøver å 4 i hver pool etter innveiing.

Lista nedenfor er oppdatert 26. oktober kl. 10.

Grunnen til oppdateringen er hovedsaklig at U21 for damer ikke skal være med i NC. Disse er derfor flyttet til senior damer.

Etternavn Fornavn Klubb Født Klasse Kjønn
Hetland Tine Frøy Ippon JK 2003 SD-52 D
Hestholm Hedda NJJK 2004 SD-52 D
Sundby-Døhl Hermine Sande SK judo 2005 SD-52 D

Boccadoro Julia Lise Stavanger Judoklubb 2006 SD-57 D
Meier Oda Synnøve Namsos Judo Club 2003 SD-57 D
Bjørås Elise Levanger Judoklubb 2004 SD-57 D

Rojahn Una SteffensenSande SK judo 2003 SD-63 D
Ursin Birgitte BK Judo 1975 SD-63 D
Folkvord Rikke NJJK 2005 SD-70 D
Bjarnadottir Elin Budosør 1986 SD-70 D
Haldorsen Line Sande SK judo 2003 SD-70 D
Ertzaas Emmeli Levanger Judoklubb 2003 SD-70 D

Olsen Daniel Budosør 2000 SH-60 M
Veljkovic Dorde Nidaros judoklubb 2002 SH-60 M
Mansilla García Sergio Ippon JK 1993 SH-66 M
Abubakarov Mansur NJJK 2003 SH-66 M
Amarasekara Egilsten Pius NJJK 2003 SH-66 M

Brunvatne Simen Budosør 2002 SH-73 M
Hestvik Daniel Haugesund Atletklubb 2003 SH-73 M
Tutunarov Yoan Ippon JK 1998 SH-73 M
Bø Jostein Ippon JK 2003 SH-73 M
Bjerknes Kai BK Judo 1988 SH-73 M
Andersen Morten BK Judo 1989 SH-73 M

Ezerhanov Adlan Haugesund Atletklubb 2002 SH-81 M
Bjerknes Geir BK Judo 1990 SH-81 M
Kjølstad Einar Namsos Judo Club 1994 SH-81 M
Tønnessen Johannes Nesbyen Judo 1996 SH-81 M
Khan Shuja Nidaros judoklubb 2000 SH-81 M
Malekzai Joma Khan Nidaros judoklubb 1999 SH-81 M
Laabar Jihed NJJK 1987 SH-81 M
Noor Rohil NJJK 2004 SH-81 M

Legrand Christian Hamar Judoklubb 1980 SH-90 M
George Rares Rotaru Ippon JK 1998 SH-90 M
Kollerud Matias MIF judo 1996 SH-90 M
Thoresen Tony BK Judo 1980 SH-100 M
Bekkjorden Svein BK Judo 1982 SH-100 M

Levandauskas Kajus BK Judo 2010 U15G-40 M
Hoven Max Theodor NJJK 2009 U15G-41 M
Harjen Sondre Ippon JK 2009 U15G-42 M
Aamodt  Axel Ippon JK 2009 U15G-42 M
Hitsøy Bejamin Haugesund Atletklubb 2008 U15G-46 M
Fæhn Julian Ippon JK 2007 U15G-47 M
Nilsen Lucas Asgeir BIppon JK 2010 U15G-47 M
Mikic Matej NJJK 2008 U15G-47 M
Rolstad Melvin NJJK 2009 U15G-47 M
Tamulis Domas Sandefjord Judoklubb 2008 U15G-48 M
Stensen Hauge Vegard Haugesund Atletklubb 2009 U15G-50 M
Erlandsen-Sele Brink Ippon JK 2007 U15G-50 M
Enget Edvard BK Judo 2008 U15G-50 M
Isdahl Thomas Haugesund Atletklubb 2008 U15G-55 M
Homke Lellu Carla Ippon JK 2007 U15G-55 M
Gronskis Armantas Ippon JK 2008 U15G-57 M
Moe Marcus Bach Ippon JK 2007 U15G-57 M
Zamojski Karol Asker Judoklubb 2007 U15G-60 M
Wien Sondre Namsos Judo Club 2007 U15G-66 M
Dordevic Vladimir Sandefjord Judoklubb 2007 U15G-66 M
Trollerud Sivert Sandefjord Judoklubb 2007 U15G-66 M
Bjerkestrand Askil Ippon JK 2007 U15G-67 M
Moe Kaspian Ippon JK 2008 U15G-67 M
Meireles Johansen Stig Mikal Ippon JK 2008 U15G-68 M
Stapulionis Kajus Sande SK judo 2008 U15G-73 M
Wallmo Wilhelm Judo Arvika 2008 U15G-77 M
Hauge Stella KorneliSande SK judo 2009 U15J-44 D
Pettersen Nadia Nesbyen Judo 2008 U15J-48 D
Karlsson Gårlid Vera Judo Arvika 2008 U15J-50 D
Andersen Bakken Andrea Fredrikstad kampsportklub 2007 U15J-51 D
Bernhus Benedicte Fredrikstad kampsportklub 2007 U15J-52 D
Gjellebæk Holm Aurora Fredrikstad kampsportklub 2009 U15J-52 D
Jakubynaite Julija BK Judo 2008 U15J-59 D
Gazo Matija Budosør 2007 U15J-68 D
Fleischer Ida Marie Ippon JK 2007 U15J-70 D
Bjørås Lina Sofie Levanger Judoklubb 2006 U15J-70 D
Hojem Petersen Sigrid BK Judo 2007 U15J-70 D

Simenstad Hampus Ippon JK 2007 U18G-46 M
Brekke-Jenssen Torstein CorneIppon JK 2007 U18G-46 M
Niane Sofian Sørli Sande SK judo 2007 U18G-46 M
Fjørtoft Kristoffer LanStavanger Judoklubb 2007 U18G-46 M

Nilsen Ludvig Asgeir Ippon JK 2006 U18G-50 M
Gubberud Nino Ippon JK 2008 U18G-55 M
Khleifghazaleh Nizar Mahmoud Sande SK judo 2006 U18G-55 M
Slaibi Mahmoud Amer Sande SK judo 2006 U18G-55 M

Bokani Hedi Ippon JK 2008 U18G-60 M
Saltakhanov Abdulla Ippon JK 2008 U18G-60 M
Gerhardsen Mats Eek Sande SK judo 2004 U18G-60 M
Niane Elias Sørli Sande SK judo 2007 U18G-60 M
Sønvisen Tim Le Sande SK judo 2005 U18G-60 M
Moe Marcus Bach Ippon JK 2007 U18G-60 M

Bo Johansen Sander Fredrikstad kampsportklub 2005 U18G-66 M
Romnæs Marcus Ippon JK 2004 U18G-66 M
Moe Marcus Ippon JK 2007 U18G-66 M
Tutunarov Samuil Ippon JK 2004 U18G-66 M
Wien Sondre Namsos Judo Club 2007 U18G-66 M
Aamodt Mads Sande SK judo 2005 U18G-66 M
Soslangireev Mosa NJJK 2005 U18G-66 M
Danielson Sixten Judo Arvika 2006 U18G-66 M

Holm Solhaug Fredrik Bodø Judo Club 2007 U18G-73 M
Elter Elias Ippon JK 2005 U18G-73 M
Hansteen Audun Sande SK judo 2005 U18G-73 M
Hassaf Miro Sande SK judo 2005 U18G-73 M
Larssønn Birger KristofSande SK judo 2007 U18G-73 M
Dahle Skaara Asgeir Sandefjord Judoklubb 2004 U18G-73 M

Brekke Simen Haugesund Atletklubb 2003 U18G-81 M
Isdahl Daniel Haugesund Atletklubb 2004 U18G-81 M
Hranisavljevic Mihailo Nidaros judoklubb 2004 U18G-81 M
Noor Rohil NJJK 2004 U18G-81 M

Olsen Håkon Fredrikstad kampsportklub 2006 U18G-90 M
Langeseter Jonas Haugesund Atletklubb 2004 U18G-90 M
Elter Filip Ippon JK 2002 U18G-90 M
Kristoffersen Brage Sandnes judoklubb 2005 U18G-90 M
Kristoffersen Brage Sandnes judoklubb 2005 U18G-90 M

Hovrind Lise Budosør 2005 U18J-48 D
Bernhus Benedicte Fredrikstad kampsportklub 2007 U18J-52 D
Hestholm Hedda NJJK 2004 U18J-52 D
Sundby-Døhl Hermine Sande SK judo 2005 U18J-52 D

Bjørås Elise Levanger Judoklubb 2004 U18J-57 D
Hovrind Ida Budosør 2005 U18J-57 D
Johannessen Emma Nidaros judoklubb 2008 U18J-57 D
Boccadoro Julia Lise Stavanger Judoklubb 2006 U18J-57 D
Voldseth Synne BK Judo 2005 U18J-57 D

Meier Tiril Emilie Namsos Judo Club 2007 U18J-63 D
Grambo Anna Sande SK judo 2007 U18J-63 D
Ertzaas Pernille Levanger Judoklubb 2006 U18J-63 D

Krång Andrea Ippon JK 2004 U18J-70 D
Johannessen Eva Nidaros judoklubb 2006 U18J-70 D
Folkvord Rikke NJJK 2005 U18J-70 D
Skuse Amelia Rafn Slemdal judoklubb 2005 U18J-70 D

Morken Isak Trondheim JK 2004 U21H-55 M
Veljkovic Dorde Nidaros judoklubb 2002 U21H-60 M
Gerhardsen Mats Eek Sande SK judo 2004 U21H-60 M
Sønvisen Tim Le Sande SK judo 2005 U21H-60 M

Bo Johansen Sander Fredrikstad kampsportklub 2005 U21H-66 M
Romnæs Marcus Ippon JK 2004 U21H-66 M
Moe Marcus Ippon JK 2007 U21H-66 M
Jacobsen Jostein Ippon JK 2003 U21H-66 M
Tutunarov Samuil Ippon JK 2004 U21H-66 M
Abubakarov Mansur NJJK 2003 U21H-66 M
Aamodt Mads Sande SK judo 2005 U21H-66 M
Amarasekara Egilsten Pius NJJK 2003 U21H-66 M
Soslangireev Mosa NJJK 2005 U21H-66 M
Artsuev Arbi Asker Judoklubb 2002 U21H-66 M

Brunvatne Simen Budosør 2002 U21H-73 M
Hovrind Daniel Budosør 2003 U21H-73 M
Hestvik Daniel Haugesund Atletklubb 2003 U21H-73 M
Elter Elias Ippon JK 2005 U21H-73 M
Bø Jostein Ippon JK 2003 U21H-73 M
Hansteen Audun Sande SK judo 2005 U21H-73 M
Hassaf Miro Sande SK judo 2005 U21H-73 M
Dahle Skaara Asgeir Sandefjord Judoklubb 2004 U21H-73 M

Brekke Simen Haugesund Atletklubb 2004 U21H-81 M
Ezerhanov Adlan Haugesund Atletklubb 2002 U21H-81 M
Isdahl Daniel Haugesund Atletklubb 2004 U21H-81 M
Haraldsen Asbjørn Namsos Judo Club 2003 U21H-81 M
Noor Rohil NJJK 2004 U21H-81 M

Aabakken Arthur BK Judo 2003 U21H-90 M
Olsen Håkon Fredrikstad kampsportklub 2006 U21H-90 M
Langeseter Jonas Haugesund Atletklubb 2004 U21H-90 M
Dahle Skaara Vebjørn Sandefjord Judoklubb 2001 U21H-90 M
Kristoffersen Brage Sandnes judoklubb 2005 U21H-90 M