Nedenfor finner du lista over påmeldte sortert på kategori. Meld fra på mail snarest (haengebr@gmail.com) dersom du oppdager noe som ikke stemmer.

NB! Lista nedenfor er oppdatert 8. mars kl. 10.00. Det har kommet inn mange etteranmeldinger, og vi setter nå strek for etteranmeldinger.

Feilrettet 8. mars kl. 12.20

Etternavn Fornavn Org.tilhørighet Landkode Kategori
Arnorsdottir Asta JR ISL SenD-57
Gerhardsen Helene Eek Sande Sportsklubb NOR SenD-57
Nordtun Alexsandra Stord Judo Klubb NOR SenD-57
Kristiansen Veronica Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb NOR SenD-63
Sigurdardottir Ingunn JR ISL SenD-63
Johansdottir Petra JR ISL SenD-63
Palsdottir Heidrun Njardvik ISL SenD-70
Aamodt Alexander Ippon Judoklubb NOR SenH-66
Stokke Sigurd Grotle Bodø JC NOR SenH-66
Aarsvold Andreas Larsen Larvik Judoklubb NOR SenH-73
Andersen Morten BK Judo NOR SenH-73
Bjerknes Geir BK Judo NOR SenH-73
Hansen John Romerike Judoklubb NOR SenH-73
Kjeka Tørres Stord Judo Klubb NOR SenH-73
Krogedal Simon Sandnes Judoklubb NOR SenH-73
Pedersen Daniel Brekke BK Judo NOR SenH-73
Stornaiuolo Ivo Romerike Judoklubb NOR SenH-73
Alsgaard Erik Erland Pham Ippon Judoklubb NOR SenH-81
Solberg Håkon Kristian Kinsa Judoklubb NOR SenH-81
Tseburahhov Ilja M-dojo judo club EST SenH-81
Bjerknes Kai BK Judo NOR SenH-90
Marmeljuk Sergei M-dojo judo club EST SenH-90
Sedaghati Mohammad Reza Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb NOR SenH-90
Gerhardsen Mats Eek Sande Sportsklubb NOR U15G-34
Aamodt Nicolay Ippon Judoklubb NOR U15G-38
Dreyer Julian Granheim BK Judo NOR U15G-38
Bjertnes Dennis Alexander Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb NOR U15G-38
Fredriksen Vetle Austenå Ippon Judoklubb NOR U15G-38
Johannessen Erik Haugesund Atletklubb NOR U15G-38
Pius Egilsten Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb NOR U15G-38
Romnæs Marcus Ippon Judoklubb NOR U15G-38
Brekke-Jenssen Martin Ippon Judoklubb NOR U15G-42
Chinchilla Miguel Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb NOR U15G-42
Krekling Sindre Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb NOR U15G-42
Mølnå Niklas Trondheim Judokwai NOR U15G-42
Sand Oliver Levanger Judoklubb NOR U15G-42
Svendsen Kasper Sande Sportsklubb NOR U15G-42
Wangen Leon Ringerike Judoklubb NOR U15G-42
Bautz-Holter Kristian Rabben Ippon Judoklubb NOR U15G-46
Hovland Solheim oliver Stord Judo Klubb NOR U15G-46
Yahia Jamal Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb NOR U15G-46
Ruud-kleven Erlend BK Judo NOR U15G-50
Smestad Nicolai Kristiansand Judo NOR U15G-50
Westum Emil Levanger Judoklubb NOR U15G-50
Aabakken Arthur BK Judo NOR U15G-55
Alavi Nico Ippon Judoklubb NOR U15G-55
Brekke Simen Haugesund Atletklubb NOR U15G-55
Jostein Ippon Judoklubb NOR U15G-55
Holmén Markus Meyer Ringerike Judoklubb NOR U15G-55
Jensen Emil Starup Sandefjord Judoklubb NOR U15G-55
Johansen Preben Væthe Sande Sportsklubb NOR U15G-55
Skaara Asgeir Dahle Sandefjord Judoklubb NOR U15G-55
Sutherland William Kristiansand Judo NOR U15G-55
Eriksen Mathias Levanger Judoklubb NOR U15G-60
Haraldsen Asbjørn Stord Judo Klubb NOR U15G-60
Isdahl Daniel Haugesund Atletklubb NOR U15G-60
Nes Ask Stord Judo Klubb NOR U15G-60
Noor Rohil Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb NOR U15G-60
Næssan Sander Levanger Judoklubb NOR U15G-60
Otlo Ole Johan Levanger Judoklubb NOR U15G-60
Sandholt Remi Kinsa Judoklubb NOR U15G-60
Abrahamsen Carl BK Judo NOR U15G-66
Leonhardsen Lukas Levanger Judoklubb NOR U15G-66
Brenne Vilde Helene Levanger Judoklubb NOR U15J+63
Ertzaas Emmeli Levanger Judoklubb NOR U15J+63
Larsson Mia Berg Ippon Judoklubb NOR U15J-40
Aamodt Hedda Ippon Judoklubb NOR U15J-40
Bjørås Elise Levanger Judoklubb NOR U15J-40
Meier Oda Synnøve Namsos Judo club NOR U15J-40
Arvesen-Sørensen Amalie Ringerike Judoklubb NOR U15J-44
Engelund Wikstrøm Martine Ringerike Judoklubb NOR U15J-48
Flaen Siri M. Ling Nesodden Judoklubb NOR U15J-48
Myrvold Anja Trondheim Judokwai NOR U15J-48
Andersen Stina Aar Namsos Judo club NOR U15J-52
Nimmo-Thompson Marnie Sandefjord Judoklubb NOR U15J-52
Pletten Haugen Malene Stord Judo Klubb NOR U15J-52
Sørli Helle Amalie Namsos Judo club NOR U15J-52
Lahnstein Line Ippon Judoklubb NOR U15J-57
Nærum Ingrid Christine Lien Sandefjord Judoklubb NOR U15J-57
Rojahn Una Sande Sportsklubb NOR U15J-63
Pius Anisten NJJK NOR U15G-38
Soslagireev Mosa NJJK NOR U15G-38
Abubakarov Mansur NJJK NOR U18G-42
Mølnå Niklas Trondheim Judokwai NOR U18G-42
Wangen Leon Ringerike Judoklubb NOR U18G-42
Bautz-Holter Kristian Rabben Ippon Judoklubb NOR U18G-46
Røed Victor Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb NOR U18G-46
Brovold Gustav Trondheim Judokwai NOR U18G-50
Ezerhanov Adlan Haugesund Atletklubb NOR U18G-50
Øvstaas Jonas Sande Sportsklubb NOR U18G-50
Dudorkanov Khasan Haugesund Atletklubb NOR U18G-55
Haraldsen Hans Leo Larvik Judoklubb NOR U18G-55
Hagen Martin Haugesund Atletklubb NOR U18G-55
Heidarsson Alexander Draupnir ISL U18G-55
Rein Morten Nidaros Judoklubb NOR U18G-55
Banach Filip Trondheim Judokwai NOR U18G-60
Barducci Angellino Kristiansand Judo NOR U18G-60
Boman Christopher Sande Sportsklubb NOR U18G-60
Bragin Daniil M-dojo judo club EST U18G-60
Dudorkanov Khusein Haugesund Atletklubb NOR U18G-60
Vinje Sean NJJK NOR U18G-60
Sommervold Mats Ippon Judoklubb NOR U18G-60
Myrvold Benjamin Trondheim Judokwai NOR U18G-60
Myrvold Benjamin Trondheim Judokwai NOR U18G-60
Næssan Sander Levanger Judoklubb NOR U18G-60
Skaanes Gunnar André Skrove Levanger Judoklubb NOR U18G-60
Svendsen Mats Sande Sportsklubb NOR U18G-60
Bautz-Holter Magnus Rabben Ippon Judoklubb NOR U18G-66
Disjni Mansour Asker Judoklubb NOR U18G-66
Løff Witte Adrian BK Judo NOR U18G-66
Elter Filip Ippon Judoklubb NOR U18G-66
Femdal Simon Kråkerøy Judoklubb NOR U18G-66
Hagemann Brataas Brage Trondheim Judokwai NOR U18G-66
Hildrum Iver Namsos Judo club NOR U18G-66
Kemkers Andries Junior Brevik Larvik Judoklubb NOR U18G-66
Arusev Arbi Ippon Judoklubb NOR U18G-66
Kraft Odin Stavanger Judoklubb NOR U18G-66
Lama Thomas Asker Judoklubb NOR U18G-66
Leonhardsen Jonas Levanger Judoklubb NOR U18G-66
Meier Sondre Moen Namsos Judo club NOR U18G-66
Tolstjakov Aleks M-dojo judo club EST U18G-66
Totorp Petter Slemdal Judoklubb NOR U18G-66
Wirgenes Sigurd Sandefjord Judoklubb NOR U18G-66
Halvorsen Kenny Rene Aurskog – Høland Judoklubb NOR U18G-73
Himle Jon Håkon Bergan Asker Judoklubb NOR U18G-73
Skaara Vebjørn Dahle Sandefjord Judoklubb NOR U18G-73
Eilertsen Kornelius Oliver Sande Sportsklubb NOR U18G-81
Granheim Kristian Haugstoga Slemdal Judoklubb NOR U18G-81
Kammen Hans-Olav Namsos Judo club NOR U18G-81
Brovold Filippa Trondheim Judokwai NOR U18J-48
Hansteen Elisabeth Sande Sportsklubb NOR U18J-52
Hanson Sofie Stenungsunds JK SWE U18J-52
Rubinstein Nicoline Marie Fredrikstad Kampsportklubb NOR U18J-52
Kristoffersen Tora Haug Namsos Judo club NOR U18J-57
Rørvik Bente Renate Sandnes Judoklubb NOR U18J-57
Tiller Iselin Trondheim Judokwai NOR U18J-57
Røsæg Stine Marie Trondheim Judokwai NOR U18J-63
Palsdottir Hekla Draupnir ISL U18J-63
Bernat Berenika Draupnir ISL U18J-63
Børufsen Alexandra Maya Podhorski Asker Judoklubb NOR U18J-70
Arnevik Ingrid Stord Judo Klubb NOR U18J+70
Svendsen Ida Cecilie Brænde Sandefjord Judoklubb NOR U18J+70
Brovold Filippa Trondheim Judokwai NOR U21D-48
Hansteen Elisabeth Sande Sportsklubb NOR U21D-52
Holbø Ragnhild Levanger Judoklubb NOR U21D-52
Gerhardsen Helene Eek Sande Sportsklubb NOR U21D-57
Nordtun Alexsandra Stord Judo Klubb NOR U21D-57
Røsæg Stine Marie Trondheim Judokwai NOR U21D-63
Bernat Berenika Draupnir ISL U21D-63
Palsdottir Hekla Draupnir ISL U21D-63
Børufsen Alexandra Podhorski Asker Judoklubb NOR U21D-70
Palsdottir Heidrun Njardvik ISL U21D-70
Heidarsson Alexander Draupnir ISL U21G-55
Banach Filip Trondheim Judokwai NOR U21H-60
Bragin Daniil M-dojo judo club EST U21H-60
Bautz-Holter Magnus Rabben Ippon Judoklubb NOR U21H-66
Disjni Mansour Asker Judoklubb NOR U21H-66
Femdal Simon Kråkerøy Judoklubb NOR U21H-66
Stokke Sigurd Grotle Bodø JC NOR U21H-66
Hagemann Brataas Brage Trondheim Judokwai NOR U21H-66
Kraft Odin Stavanger Judoklubb NOR U21H-66
Lama Thomas Asker Judoklubb NOR U21H-66
Meier Sondre Moen Namsos Judo club NOR U21H-66
Tolstjakov Aleks M-dojo judo club EST U21H-66
Totorp Petter Slemdal Judoklubb NOR U21H-66
Andersen Adrian Aar Namsos Judo club NOR U21H-73
Berg Martin Andre Sande Sportsklubb NOR U21H-73
Himle Jon Håkon Bergan Asker Judoklubb NOR U21H-73
Krogedal Simon Sandnes Judoklubb NOR U21H-73
Eilertsen Kornelius Oliver Sande Sportsklubb NOR U21H-81
Finnanger Magnus Namsos Judo club NOR U21H-81
Granheim Kristian Haugstoga Slemdal Judoklubb NOR U21H-81
Kammen Hans-Olav Namsos Judo club NOR U21H-81
Tseburahhov Ilja M-dojo judo club EST U21H-81
Widerström Filip Skinnsbergs Judoklubb SWE U21H-81
Lysne-Ness Lavrans Levanger Judoklubb NOR U21H-90