Nedenfor finner dere en deltagerliste pr. 14.10. Foreslåtte klasser er markert med grønnfarge på annenhver klasse. Vennligst sjekk at påmeldingene er korrekt. Kommentarer på klasseinndeling mottas på mail: haengebr@gmail.com

Etternavn Fornavn Fødselsår Org.tilhørighet Landkode Kategori
Kjeka Tørres 1996 Stord Judo Klubb NOR SenH-66
Krogedal Simon 1998 Sandnes Judoklubb NOR SenH-66
Haugen Daniel 1996 Larvik Judoklubb NOR SenH-73
Hermansen Viktor Tobias Eklund 1997 Sandnes Judoklubb NOR SenH-73
Johansen Vegard Hinna 1997 Sandnes Judoklubb NOR SenH-73
Michaelsen Michael Grundstad 1984 Gausel Judoklubb NOR SenH-73
Tigchelaar Michel 1981 Kragerø Judoklubb NOR SenH-73
Andersen Morten 1905 Bergkameratene – Judo   SenH-73
Vinje Linus 1996 Fredrikstad Kampsportklubb NOR SenH-73
Lund Harald 1986 Ippon Judoklubb NOR SenH-81
Maier Kim Andre 1905 Bergkameratene – Judo SenH-90
Bjerknes Kai 1988 Bergkameratene – Judo NOR SenH-90
Thoresen Tony Bergkameratene – Judo SenH-90
Bautz-holter Kristian Rabben 2003 Ippon Judoklubb NOR U15G-38
Brekke-Jenssen Martin 2004 Ippon Judoklubb NOR U15G-38
Brovold Gustav 2002 Trondheim Judokwai NOR U15G-42
Røed Victor 2002 Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb NOR U15G-42
Wirak Håkon 2002 Asker Judoklubb   NOR U15G-42
Årsnes Stein Are 2002 Sandnes Judoklubb NOR U15G-42
Bautz-Holter Magnus Rabben 2002 Ippon Judoklubb NOR U15G-46
Jostein 2003 Ippon Judoklubb NOR U15G-46
Haraldsen Hans Leo 2002 Larvik Judoklubb NOR U15G-46
Skaanes Trym 2001 Larvik Judoklubb NOR U15G-46
Hildrum Iver 2002 Namsos Judo club NOR U15G-50
Hustad Thomas Vatnamo 2002 Sandnes Judoklubb NOR U15G-50
Fjelstad Vetle Årdal 2001 Bergkameratene – Judo   U15G-50
Banach Filip 2001 Trondheim Judokwai NOR U15G-55
Kemkers Andries Junior Brevik 2002 Larvik Judoklubb NOR U15G-55
Meier Sondre  Moen 2001 Namsos Judo club NOR U15G-55
Svendsen Mats Amundsen 2001 Sande Sportsklubb NOR U15G-55
Witte Adrian Løff 1905 Bergkameratene – Judo U15G-55
Totorp Petter 2001 Slemdal Judoklubb NOR U15G-55
Dahle Skaara Vebjørn 2001 Sandefjord Judoklubb NOR U15G-60
Hagemann Brataas Brage 2001 Trondheim Judokwai NOR U15G-60
Haugstoga Granheim Kristian 2001 Slemdal Judoklubb NOR U15G-60
Hemmeler Casper 2001 Sandefjord Judoklubb NOR U15G-60
Leonhardsen Jonas 2002 Levanger Judoklubb NOR U15G-60
Hemmerle Baltasar 2001 Sandefjord Judoklubb NOR U15G-66
Petersen Hannah 2001 Trondheim Judokwai NOR U15J-48
Simonsen Sandra 1905 Bergkameratene – Judo U15J-48
Haldorsen Line 2003 Sande Sportsklubb NOR U15J-52
Rørvik Bente Renate 2001 Sandnes Judoklubb NOR U15J-52
Tiller Iselin 2001 Trondheim Judokwai NOR U15J-57
Rojahn Una 2003 Sande Sportsklubb NOR U15J-63
Børufsen Alexandra Podhorski 2001 Asker Judoklubb   NOR U15J+63
Augustson Cristoffer Laukhamar 1998 Sandnes Judoklubb NOR U18G-55
Helland Helge 1999 Ippon Judoklubb NOR U18G-55
Sommervold Mats 2000 Ippon Judoklubb NOR U18G-55
Kraft Odin 2000 Stavanger Judoklubb NOR U18G-60
Lama Thomas 2000 Asker Judoklubb   NOR U18G-60
Moe Magne 2000 Trondheim Judokwai NOR U18G-60
Andersen Adrian Aar 1999 Namsos Judo club NOR U18G-66
Halvard 2000 Ippon Judoklubb NOR U18G-66
Hildrum Mattis 2000 Namsos Judo club NOR U18G-66
Himle Jon Håkon Bergan 2000 Asker Judoklubb NOR U18G-66
Krogedal Simon 1998 Sandnes Judoklubb NOR U18G-66
Weel Kristoffer 2000 Fredrikstad Kampsportklubb NOR U18G-66
Eilertsen Kornelius Oliver 2000 Sande Sportsklubb NOR U18G-73
Jensen Sander 2000 Stavanger Judoklubb NOR U18G-73
Rørvik Eirik Andrè 1999 Sandnes Judoklubb NOR U18G-73
Truhacev Nikita 1999 Trondheim Judokwai NOR U18G-73
Finnanger Magnus 1999 Namsos Judo club NOR U18G-81
Leonhardsen Markus 2000 Levanger Judoklubb NOR U18G-90
Aune Martin Rønning 2000 Levanger Judoklubb NOR U18G(+90)
Johnsen Jon Reidar 1998 Kragerø Judoklubb NOR U18G(+90)
Begby Erika 2000 Fredrikstad Kampsportklubb NOR U18J-48
Alsgaard Rosa 1999 Ippon Judoklubb NOR U18J-52
Anderssen Alisia Berge 1998 Stavanger Judoklubb NOR U18J-63
Grønvold Mariana Martinez 1999 Ringerike Judoklubb NOR U18J-63
Nyheim Nora Skogly 1999 Ringerike Judoklubb NOR U18J-63
Røsæg Stine Marie 2000 Trondheim Judokwai NOR U18J-63
Weme Alexandra 1999 Ringerike Judoklubb NOR U18J-70
Alsgaard Rosa 1999 Ippon Judoklubb NOR U21D-52
Harefallet Michelle Tatjana 1997 Fredrikstad Kampsportklubb NOR U21D-52
Anderssen Alisia Berge 1998 Stavanger Judoklubb NOR U21D-63
Augustson Cristoffer Laukhamar 1998 Sandnes Judoklubb NOR U21H-55
Andersen Adrian Aar 1999 Namsos Judo club NOR U21H-66
Halvard 2000 Ippon Judoklubb NOR U21H-66
Himle Jon Håkon Bergan 2000 Asker Judoklubb NOR U21H-66
Kjeka Tørres 1996 Stord Judo Klubb NOR U21H-66
Krogedal Simon 1998 Sandnes Judoklubb NOR U21H-66
Eilertsen Kornelius Oliver 2000 Sande Sportsklubb NOR U21H-73
Haugen Daniel 1996 Larvik Judoklubb NOR U21H-73
Hermansen Viktor Tobias Eklund 1997 Sandnes Judoklubb NOR U21H-73
Johansen Vegard Hinna 1997 Sandnes Judoklubb NOR U21H-73
Vinje Linus 1996 Fredrikstad Kampsportklubb NOR U21H-73